поп рок альтернатива хип-хоп джаз хитпарады музей новые лица теревенi
Новости
в Украине
в СНГ
в мире
Слухи
Афиша
концертная
клубная
Мысли вслух
События
концерты
фестивали
Reading-Room
Рецензии
CD
DVD
Интервью
Хронограф
Досье
Фотоархив
Словарь
Форум
Доски объявлений
Сервисы
экспорт новостей
Реклама на сайте
24.01.2009 16:47
Птица
 
АННА: Трешем по карм╕

Назвати АННА молодим гуртом не поверта╓ться язик – нав╕ть попри те, що розвиток альтернативно╖ музично╖ культури в Укра╖н╕ почався не так вже й давно. Нов╕ гурти, що пропагують нов╕ музичн╕ форми виникають як гриби п╕сля дощу, а т╕, хто стояв майже на початку, вже як м╕н╕мум новачками називатися не можуть. Льв╕вяни мають за плечима ш╕сть рок╕в заб╕йних виступ╕в на укра╖нських фестивалях та сейшенах, записаний альбом та кл╕п, а також статус одного з найрозкручен╕ших важких гурт╕в в Укра╖н╕. Як кажуть сам╕ хлопц╕, у 2002-му роц╕ розпочалося все досить несерйозно. А пот╕м закрутилося – завелося. Але альбом визр╕в т╕льки в 2008-му.

- Хлопц╕, а як так сталося, що альбом «Карматреш» вийшов т╕льки через 6 рок╕в п╕сля створення гурту?

Серг╕й Нестеренко (г╕тара): Справа в тому, що в наш час в наш╕й кра╖н╕ записати такий альбом досить нелегко ╕, якщо б не зор╕, як╕ правильно стали на неб╕, то нав╕ть зараз альбому могло ╕ не бути, або виглядало би це якось ╕накше. Хоча, ми записували його два роки, а гурту ш╕сть – не такий вже ╕ великий пром╕жок часу пройшов, щоб записати щось д╕йсно варте уваги слухача!
Вадим Баюк (ударн╕): За такий терм╕н ми багато що зрозум╕ли.
СН: Взагал╕, за цей час ми стали набагато як би так сказати... тенд╕тн╕ше ставитися до нашо╖ музики. ╤ як ми вже казали в одному нашому ╕нтерв'ю, музика - примхлива сучка, якщо за нею не доглядати, вона перетвориться на чмошницю.

- Чому альбом назива╓ться «Карматреш» ╕ хто вам допомагав його записувати? Я знаю, що в вас ╓ багато друз╕в-музикант╕в, що працюють з вами, ╓ продюсер.

Юр╕й П╕дцерковний (г╕тара): Карматреш – бо люди трешують карму, а карма трешу╓ людей.
В╕ктор Новосьолов (вокал): Нам допомагали хлопц╕ з гурту ТОЛ. Г╕тарист Серг╕й Любинський ака Knob – зводив все, займався мастер╕нгом ╕ п╕дштовхував нас в с**ку. А вокал╕ст Вася Прозоров в╕дверто виклався за барабанами.

- Як йдуть справи в группи п╕сля виходу альбому?

ВН: Репетиц╕╖ для нас зараз як хл╕б насущний, як пов╕тря. Ми живемо т╕льки вихованням нашо╖ д╕вчинки – АННИ. Не вилазимо з репетиц╕й, робимо новий, зовс╕м нестандартний матер╕ал. А альбом, що вийшов – це наша творч╕сть, наш╕ емоц╕╖, сльози, см╕х. Ми його народжували дуже довго, тому на репетиц╕ях намага╓мося не грати старого матер╕алу, ставимо акцент на новому. Згаду╓мо старий матер╕ал т╕льки перед виступами, бо слухач хоче як завжди чути бойовики.

- Як альбом, дореч╕, прода╓ться?

ВН: З приводу цього ми нав╕ть ╕ не ц╕кавимося. Зна╓мо, що прода╓ться, а як… Хто його зна╓, мабуть не дуже… Бо все зараз качають в ╤нтернет╕, б***.

- Ви були в тур╕, як пройшов «чьос»?

ВН: Як все в╕дбувалося ви скоро побачите в нашому DVD «Карма-треш тур». Зараз ми його монту╓мо. Це буде повний жестяк. Ми в╕дв╕дали 16 м╕ст нашо╖  неньки-Укра╖ни. Десь 8000 глядач╕в були на наших концертах.
СН: Тур взагал╕ нас зм╕нив, На протяз╕ трьох тижн╕в ми були разом. В╕д того наше сп╕лкування м╕ж собою в групп╕ вийшло на новий р╕вень.

- ╤ що, виг╕дно в наш╕й кра╖н╕ ╖здити, займатися музикою?

ВН: Виг╕дно продавати бульбу на базар╕. А музикою треба займатися в сво╓ задоволення. Завдяки лейблу ╤ншамузика нам стало легше дихати. Нормальн╕ грош╕ музикою ще важко заробляти, але в╕дмовлятися заради грошей в╕д улюблено╖ справи – тупо.
СН: Займатися музикою в Укра╖н╕ – це як грати в якусь комп’ютерну гру на р╕вн╕ Very Hard чи Nightmare.

- Вже котрий р╕к посп╕ль ви прийма╓те участь у Global Battle Of the Bands ╕ ви завжди вважалися фаворитами жур╕ та публ╕ки. Але в цьому роц╕ ви нав╕ть не вв╕йшли в переможну ш╕стку. Як ви вважа╓те, як таке могло трапитися?

ВН: Скажу за себе, а не за весь гурт (бо в нас р╕зн╕ думки) – фестиваль цей – хороший, чесний, продуктивний, коротше – оц╕нка 4+. В цьому роц╕ був дуже сильний ф╕нал, мабуть найсильн╕ший за всю ╕стор╕ю укра╖нського ГБОБу. Але тр╕йця переможц╕в й справд╕ – дивна. Але нам по ф╕гу – ми зробили свою справу ╕ п╕шли красиво. В костюмах. Я дуже р╕дко одягаю його! Але це наш останн╕й ГБОБ – ми ус╕ разом так вир╕шили!

- Поговорюють, що ТОЛ розпалися. П╕сля них ви, мабуть, вважа╓тесь найбажан╕шим колективом на наш╕й альтернативн╕й сцен╕. Важко бути з╕рками?

ВН: З приводу ТОЛа – вони завжди були жив╕ ╕ зараз живуть, грають та готують нову бомбу! А щодо з╕рковост╕ – люди, не дур╕ть себе, це все бр╓д та ╕люз╕╖. Так, я ╕нод╕ пом╕чаю за собою г╕вно, яке в мен╕ сидить – воно розвива╓ в мен╕ л╕нощ╕, п╕двищу╓ самооц╕нку. Але будь-кому можу дати пораду – прокидайтеся вранц╕, п╕дходьте до дзеркала, та шл╕ть на х*** того, хто перед вами сто╖ть!

- Стандартне питання – як щодо план╕в на майбутн╓, як╕ вони?

ВН: Зараз ми плану╓мо зняти кл╕п на п╕сню «Карматреш». Ну ╕ звичайно надал╕ будемо вирощувати нашу д╕вчинку АННУ, скоро вона вже вс╕х буде пизд**ти! (см╕х).
Ну, а ще, ми розум╕╓мо, що п╕сля тур╕в, кл╕п╕в треба розвиватися якось дал╕, Виходити на якийсь новий р╕вень. Треба ╖здити в Рос╕ю, за кордон. Наш продюсер добре поставив на ноги ТОЛ. Спод╕ваюся й в нас все вийде. Хоча будувати глобальн╕ плани не будемо. Ми вже виросли з того в╕ку...

- Виросли? Якщо так, вже мабуть можете давати поради молодняку?

ВН: Ми в╕римо в те, що ми робимо! А молод╕ виходять на сцену, мабуть, т╕льки постояти, щоб д╕вчата верещали. Зараз кожен може купити модну г╕тару, вийти на сцену, але нав╕що? Матер╕ал часто сирий. Так╕ гурти ростуть як гриби п╕сля дощу, але процент╕в 70 з них - жах!
Для того, щоб стати справжн╕м альтернативним гуртом, треба обрати для себе якийсь з дек╕лькох шлях╕в. Чи з╕братися гуртом, виробити концепц╕ю, та рубати правильно та чесно. Чи просто сид╕ти в сво╓му гараж╕, гнати та бухати. Чи купити на бабло багатих батьк╕в класних автор╕в, записати альбом, в╕дзняти кл╕пи – але то буде вже попса. Почина╓ться звичайно з третього. А пот╕м, коли це набрида╓ - чи кидають цим займатися, чи розумн╕шають ╕ починають насправд╕ займатися музикою. Головне в╕рити в себе та свою творч╕сть.

- Чи в╕дчува╓ альтернативний музикант кризу?

ВН: Ми в╕дчули, бо стало менше концерт╕в. Але можливо, краще виступати раз на п╕вроку, але на як╕сних фестивалях, н╕ж на якихось сценах з поганою апаратурою,  з поганою орган╕зац╕╓ю. За ш╕сть рок╕в в нас було з 300 концерт╕в, ╕ надивилися ми р╕зного. Ну  й гонорар в нас немаленький вже, не кожен орган╕затор зараз ма╓ р╕шуч╕сть витрачати грош╕. Але все одно нас запрошують, дзвонять. Та все ми переносимо на березень, тому що хочемо по╖хати в тур з новим DVD,  який монту╓мо самост╕йно. П╕сля кл╕пу "Гламур" ми вир╕шили, що це краще робити сво╖ми руками. 

- Зараз молод╕ команди поставлен╕ не т╕льки в кризов╕ умови, але й умови повно╖ в╕дсутност╕ альтернативно╖ культури – фестивал╕в, ЗМ╤...

ВН: Та н╕, фестивал╕в достатньо. Та й р╕вень ╖х ╕нод╕ нав╕ть вищий за т╕, що проводяться в столиц╕. Ми, наприклад, боялися ╖хати в так╕ м╕ста, як Калуш, Черкаси, а побачили, що й там можна проводити хорош╕ концерти. ╢ масса некомерц╕йних фестивал╕в. Ми теж робимо сво╖ фести у Львов╕. В Ки╓в╕ робить фести наш продюсер Влад Ляшенко. Музиканти сам╕ вир╕шують питання концерт╕в в кожному м╕ст╕ -  в кожному м╕ст╕ ╓ якийсь гурт, що перейма╓ться альтернативним життям свого м╕ста. А ось окремих дядьок-меценат╕в нема╓. Нема б╕знесмен╕в, як╕ б вкладали горош╕ в молодь. Бо з того не буде багато грошей. А ми не ставимо за мету заробляти. Ми розум╕╓мо, що нав╕ть наш╕ д╕ти ще не в╕дчують ус╕х плод╕в нашо╖ роботи. Може онуки... Але усе розвива╓ться. Щоправда не вистача╓ телеканал╕в та ╕нших мас-мед╕а, як╕ б допомагали цьому розвитку.

- Останн╕м часом ви зм╕нили ╕м╕дж, чим це зумовлено?

ВН: Нашим командам не вистача╓ ц╕кавого ╕м╕джу, а це ж в╕дсотк╕в 40 усп╕ху. Ми вже ш╕сть рок╕в шука╓мо св╕й стиль. В нас був звичайний стр╕т-стайл, а тепер хочеться чогось нового. Ми бачимо приклади рос╕ян, як би ми не в╕дносилися до ╖х музики, але т╕ ж [AMATORY] ретельно в╕дносяться до свого ╕м╕джу, нехай в╕н теж коп╕рка з чогось.
Ми м╕ня╓мо не т╕льки одяг, але й музику. Тому зм╕ни законом╕рн╕. Ми зараз тяж╕╓мо до стонеру, сладжу. В нас з'являються п╕сн╕ по 7-8 хвилин. Ми трохи стомилися в╕д Deftones, Korn. Але, як╕ б не були наш╕ нов╕ задумки, ми завжди залиша╓мо частинку то╖ АННИ, яку зна╓ наш слухач. Нашу ф╕шку - мелодику, енергетику, драйв. Поки що ми не хочемо показувати вс╕ нов╕ ╕де╖, але вл╕тку-восени ми будемо намагатися вт╕лити вс╕ наш╕ мр╕╖, хоча й на це треба багато грошей. Подивимося. Дореч╕, це може бути дуже ориг╕нальним, бо ми дуже надиха╓мося зараз ан╕ме.

- Що ми ще забули сказати тим, хто буде читати це ╕нтерв’ю?

ВН: Нещодавно ми зрозум╕лии одну з найголовн╕ших речей – людський та дружн╕й фактор – це найважлив╕ше в житт╕. Ми повернули на м╕сце нашого драмера Вад╕ка... Вс╕м дяку╓мо за тепло, зл╕сть, ненависть та любов. Ваша АННА.

обсудить в форуме

ХРОНОГРАФ
1942 родился Пол Маккартни
страшно даже подумать, что случилось бы с музыкой в его отсутствие... Леннону пришлось бы тяжко.
СЛУХИ
Кань╓ Вест 'запише альбом-триб'ют Боу╖'
Репер вважа╓, що ╓ посл╕довником Боу╖ в сенс╕ музичного новаторства.

Архив / Интервью
<<Январь, 2009 г.>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
   Интервью

 
еще >>> 

Телевидение для всей семьи

© ООО "Интерактивный Маркетинг". Все права защищены
ООО "Интерактивный Маркетинг" входит в состав Inter Media Group Limited.
Правовая информация | Контакты | Реклама на сайте
0.065 ~ c0.018 + m0.003 + b0.004 + s0.007 +u0.018