поп рок альтернатива хип-хоп джаз хитпарады музей новые лица теревенi
Новости
в Украине
в СНГ
в мире
Слухи
Афиша
концертная
клубная
Мысли вслух
События
концерты
фестивали
Reading-Room
Рецензии
CD
DVD
Интервью
Хронограф
Досье
Фотоархив
Словарь
Форум
Доски объявлений
Сервисы
экспорт новостей
Реклама на сайте
28.06.2012 16:49
Лиса Павлова
 
O.TORVALD: Декларац╕я незалежност╕

O.Torvald – полтавський гурт ╕з назвою на згадку про в╕дривне минуле його учасник╕в, який впевнено та несамовито завойову╓ прихильн╕сть критик╕в та серця меломан╕в. Не дивлячись на в╕к музикант╕в, команду вже не можна назвати початк╕вцем: на п╕дход╕ друга повноц╕нна плат╕вка, позаду – усп╕шн╕ дебютний та акустичний альбоми. Вт╕м, що таке в╕к для музики? Вона не зна╓ н╕ в╕ку, н╕ мови, н╕ стат╕, н╕ будь-яких ╕нших обмежень. Саме так вважа╓ Женя Галич, сол╕ст ╕ мозок команди – ╕ навряд хтось буде ╕з ним сперечатись.
Гурт не раз називали над╕╓ю нового укра╖нського року, ╕ саме тому @music вир╕шив посп╕лкуватись ╕з Женею, розпитати про останн╕ новини та плани цього самого нового року Укра╖ни – на що варто таки спод╕ватись в умовах «важкого, але стаб╕льного попсового стану».

- Як я розум╕ю, в╕дпов╕дальний за тексти – Женя. Але може хтось ╕з гурту також привнести сво╖ думки, рими чи ц╕лий текст? В гурт╕ монарх╕я чи джамах╕р╕я?:)

- Все в груп╕ анарх╕чно, якщо в когось ╓ задумки, або просто ц╕л╕ п╕сн╕ – ми все пропрацьову╓мо) Наприклад, текст «Рад╕омереж╕» написав DJ Polyarnique.

- Наск╕льки важливо сп╕вати т╕льки те, що сам в╕дчув? Про що взагал╕ важливо сьогодн╕ сп╕вати - сьогодн╕, коли вже давно про все сказано, написано й засп╕вано?..

- В цьому ╕ ╓ основна проблема…Автори завжди намагаються вигадати щось нове, т╕па чого ще н╕коли не сп╕вали, не читали, ╕ не грали…╤ тим самим вони втрачають можлив╕сть просто╖ творчост╕. Ми пишемо про те, що хвилю╓, або просто розпов╕да╓мо ╕стор╕╕.

- П╕сн╕ O.Torvald – двомовн╕, а яка мова особисто тоб╕ ближча, рос╕йська чи укра╖нська, якою дума╓ш?

- Я народився в рос╕йськомовн╕й с╕м’╖ ╕ навчався в рос╕йськ╕й школ╕. Можливост╕ пост╕йно розмовляти укра╖нською не мав. Але нараз╕ я намагаюся сп╕лкуватися мовою кра╖ни, якою пишаюся ╕ в як╕й живу. Це важливо…Хоча думаю б╕льше рос╕йською.

- ╢ думки перейти на англомовну л╕рику, якщо вже й на польську почали переходити ╕з треком «В тоб╕»? Адже розвиватись можна нараз╕ т╕льки в б╕к закордону. Вт╕м, ти якось казав, що усп╕х – то коли грошей просто вистача╓, а творч╕сть чи, пак, робота, приносить задоволення. Це й дос╕ так?

- Принципи лишаються принципами…Думки перейти на англ╕йську ╓, але висловити в п╕снях те, що хочеться, англ╕йською поки не виходить. Стосовно розвитку, ви прав╕. Група ма╓ розвиватися. ╤ якщо для цього нам прийдеться вивчити англ╕йську, польську, китайську…ми готов╕. Адже не в мов╕ справа, в музиц╕ мови не ╕сну╓. На те вона ╕ музика.

- До реч╕, про комерц╕ю. Ви нещодавно випустили альбом «Акустичний». Сьогодн╕ видавати так╕ реч╕ соб╕ можуть дозволити без остраху, мабуть, лише велик╕ з╕рки. Адже сьогодн╕шня аудитор╕я слуха╓ скор╕ше «драйв та валиво», ан╕ж живу музику. Тим б╕льше панк-роково╖ команди. Наск╕льки альбом себе виправдав в план╕ емоц╕йному, адже в╕н був у в╕льному доступ╕ в мереж╕? Що сказали фани, колеги?

- Що значить «можуть соб╕ дозволити»?... Ми можемо соб╕ дозволите все, що хочемо, адже ми не залежимо в╕д когось. Ми захот╕ли пограти акустику, записали ╖╖ ╕ випустили. Нам це подоба╓ться! Валиво ╕ драйв в нас н╕хто не забирав (см╕╓ться). Стосовно в╕дгук╕в, вони позитивн╕. ╤ дяку╓мо вам за це.

- Але чекай. Як щодо вартост╕ диску? Адже ви згодом таки його випустили на ф╕зичному нос╕╖.

- Але перед тим ми виклали його безкоштовно на сайт. Диск для людей, як╕ хочуть саме диск, ╕ нажаль, дарувати його вс╕м занадто круто для нас.

- А взагал╕ – ось альбоми, плат╕вки, тощо; кому це сьогодн╕ потр╕бно в епоху в╕дкритого ╕нформац╕йного простору?

- Фетишистам (посм╕ха╓ться). Людям, як╕ хочуть тримати щось ф╕зичне в руках. ╤ нам.

- Альбом с DJ Tapolsky – це один ╕з експеримент╕в? Можна чекати б╕льш танцювальних нот у вашому сольнику?

- Це просто експеримент, як╕й нам сподобався ще на стад╕╕ роботи. Толя дуже профес╕йний. А  в нас на альбом╕ ╕ так завжди танц╕ та угар (см╕╓ться).

- Ок, наступний альбом – трохи про нього. Як╕сь дуети, подальш╕ експерименти з╕ стилем?..

- Ми працю╓мо над ним ╕з самого виходу першого альбому «В Тоб╕». Скажу так: швидкий, потужний, сексуальний…восени послуха╓мо.

- Загалом, можеш себе назвати фестивальним гуртом? Ви на к╕лькох фестах будете й цього л╕та, причому абсолютно р╕зних: ╕ рок, ╕ денс.. Ви намага╓тесь охопити якнайб╕льшу аудитор╕ю чи все ще шука╓те св╕й стиль?

- Ми беремо участь в ╓диному денс-фестивал╕ «Глобал Гезеринг», так як презенту╓мо наживо альбом з «Тапольским». Все решта – фести роков╕. Це наша стих╕я. Аудитор╕я зверне увагу на п╕сн╕, на працездатн╕сть, а не на конкретн╕ фестивал╕.

- До реч╕, питання про зм╕шування несум╕сного. Скажи, панк-рок гурт - ╕ бац! Сол╕ст працю╓ ведучим на музичному канал╕, який, м’яко кажучи, далеко сто╖ть в╕д поняття року. Не йде це врозр╕з ╕з .. не знаю, культурою панку, супротиву? Чи як Nirvana, плану╓те розкласти попсу ╕з середини?:)

- Просто такий пер╕од. Передача була зовс╕м не попсова. Тепер просто зрозум╕в, що комфортно просто займатися музикою. Попса – це особливий стан нашого «шоу б╕зу» ╕, нажаль, стан важкий, але стаб╕льний.

- Шоу-б╕з, менеджери, п╕ар-команда, прес-секретар╕, арт-директори… Потр╕бно це все вам, хто з вами ╖здить в тури?

- В тур╕ з нами директор, група та звукорежисер. Вс╕ решта – друз╕. Саме вони нам у всьому ╕ допомагають.

- Трохи про л╕рику житт╓ву. Фанат╕в-д╕вчат не так ╕ мало в гурту, ╓ й фан-клуби.

- Д╕вчата ╓. ╢ потужн╕ фан-клуби. Одеса, Ки╖в, Черн╕г╕в, Льв╕в. Тепер це наш╕ друз╕. Ми ╖х дуже ц╕ну╓мо.

- А як щодо групп╕з?

- Групп╕з? Ага…

- Як дружина ставиться до уваги? ╤ взагал╕, на даному етап╕ одне одному не заважа╓? Маю на уваз╕ не фан╕в з дружиною й ╕стор╕╖ а-ля Й╓н Кертис, а музику й с╕м’ю :)

- Просто забийте… Все ок.

- Вже планував сво╓ майбутн╓? Дружина ╓. Будинок, дерево й син не за горами?

- Все це, плюс тури, альбоми ╕ наша музика.

- А що, окр╕м музики, тебе ще ц╕кавить? Зда╓ться, досв╕д у к╕но тебе не дуже захопив?

- Мене ц╕кавить активний в╕дпочинок, б╕г, в╓л╕ки, мото, стар╕ авто, реч╕ з ╕стор╕╓ю, Европа, кохання, секс, мир у всьому св╕т╕.

- Ну, ╕ на завершення. Чи ╓ таке питання, яке тоб╕ ще н╕хто не ставив, але ти би хот╕в на нього в╕дпов╕сти?

- ╢ таке питання: ось в мене на кухн╕ миш╕ завелися…Що робити?

обсудить в форуме

ХРОНОГРАФ
1982 погиб Рэнди Роудс
молодой и талантливый гитарист группы Оззи Осборна
СЛУХИ
Кань╓ Вест 'запише альбом-триб'ют Боу╖'
Репер вважа╓, що ╓ посл╕довником Боу╖ в сенс╕ музичного новаторства.

Архив / Интервью
<<Июнь, 2012 г.>>
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
   Интервью

 
еще >>> 

Телевидение для всей семьи

© ООО "Интерактивный Маркетинг". Все права защищены
ООО "Интерактивный Маркетинг" входит в состав Inter Media Group Limited.
Правовая информация | Контакты | Реклама на сайте
1.039 ~ c0.367 + m0.063 + b0.004 + s0.004 +u0.401